Yhteystiedot

Toimimme Uudellamaalla ja sen lähialueilla.

Ota rohkeasti yhteyttä!

Väriset Oy

Sähköposti: info@variset.fi
Puhelin: 020 7344 766

Osoite

Rajamaankaari 22,
02970 Espoo

Myynti

Konsta Peltokorpi
0400 619 232
konsta.peltokorpi@variset.fi

Jeremias Peltokorpi
0400 821 223 jeremias.peltokorpi@variset.fi

Taneli Jämsä
0400 150 564
taneli.jamsa@variset.fi

Pauli Holma
040 630 8344
pauli.holma@variset.fi

Heikki Korteniemi
040 838 2030 heikki.korteniemi@variset.fi

Työnjohto ja asennus

Henry Lappalainen
Työpäällikkö
0400 620 366 henry.lappalainen@variset.fi

Arttu Rintalahti
Vastaava timpuri
040 626 7973 arttu.rintalahti@variset.fi

Toimisto

Tuuli Hytönen
0400 284 176 tuuli.hytonen@variset.fi

Laskutus

Väriset Oy

Y-tunnus: 2461882-5

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003724618825
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Sähköpostiosoite skannauspalveluun

Variset.FI.P.112476-7@docinbound.com
Laskun tulee olla PDF-muodossa ja yksi lasku/liitetiedosto kerrallaan.

Paperiset laskut

Väriset Oy
PL 57620
00063 LASKUNET

Tilaa uutiskirjeemme ja saat hyödyllistä tietoa talosi kunnossapidosta.